tel: 730 731 653

info@profasady.cz

 

 

 

 

 

Cena za zpracování již

od 1390 Kč / fotografii

      CENÍK ZDE

Fotogalerie fasád

Nepouštějte se do realizace fasády bez jasné představy, jak dům bude vypadat !

Vážně.. Nedělejte to.

Budete to vy a vaší sousedé, kdo se bude dalších 30 let dívat na výsledek a to i pokud se nezadaří.

Není to škoda? Vždyť máte možnost nechat si vytvořit sérii návrhů fasády, jenž vám ukáže možnosti, které by vás nenapadly nebo vás utvrdí v tom, že vaše představa byla správná a na dům se skutečně hodí.

Zde máte 8 ukázkových fotogalerií rozklikněte, projděte, inspirujte se a sami si odpovězte, zda by nebylo skvělé mít podobnou sérii i pro fasádu vašeho domu. Nebylo by rozhodování jednodušší ? 

Byli by jste klidnější, jak celá realizace dopadne ?

ROZKLIKNĚTE JEDNOTLIVÉ GALERIE :

 Kámen na fasádu Barevné vzory Fasáda moderního domu Fasáda moderního domu 2 Fasádní barva Weber Fasádní barva Weber Fasádní barva Weber Fasádní barva Baumit

Štítky: fasáda, zateplení fasády, fasády domu fotogalerie, HBW index, fasádní barva

Reference

BARVA NA FASÁDU

" Děkujeme za vyřešení naší nerozhodnosti jak dům celkově pojmout. Byla jsem mile překvapena, jak moc nám návrh pomohl při komunikaci s firmou, jenž zateplení fasády prováděla. Doporučuji." A.D.

NÁVRH FASÁDY PŘI ZATEPLENÍ DOMU 

" Chtěl bych Vám poděkovat za velice rychlou pomoc a velmi pružné jednání. Vaše služba mi pomohla a i přes mou náročnost bych Vám rád vyslovil uznání a poděkování. Doporučuji všem." B.N.

VIZUALIZACE FASÁDY BUNGALOVU 

" Děkujeme velmi za vaši práci. Moc nám vaše návrhy pomohly při rozhodování a sami bychom to tak nevymysleli. Rozhodně se zmíníme o vaší službě i na našim známým." L.B.